| anonim_4396 a întrebat:

Exista carti in care explica cum sa fi barbat adevarat?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Dar știu cartea:
M-am hotărât sa devin prost (Martin Page).;))
http://www.humanitas.ro/humanitas/m-am-hotarat-sa-devin-prost

| anamariarot a răspuns:

Gasesti carti motivationale ale unor persoane de succes care povestesc cum au ajuns acolo, daca doar asta inseamna "barbat adevarat" pentru tine. Pentru mine, de exemplu, un barbat adevarat nu inseamna unul cu succes pe plan profesional. Trebuie sa fie galant, inteligent, sincer, sa stie cum sa procedeze in diverse situatii si asa mai departe... Ca sa ajungi un astfel de barbat trebuie sa investesti timp in tine: sa citesti, sa te informezi, sa te autoeduci

| DumitruS a răspuns:

Daca vrei sa afli cum sa placi fetelor (desi mai bine ca viata nu te invata nimeni asta) citeste asta: http://bit.ly/2kMMcMN. Tot la antiacariatul ala gasesti si carti personale. Incearca sa-ti gasesti si un model masculin (dar vezi sa fie unul pozitiv) si studiaza-l, vezi ce face.

| anonim_4396 explică (pentru DumitruS):

Nu dau click pe link - poate fi virus

| DumitruS a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci cum crezi insa vezi pe profilul meu, nu e unul nou. Daca faceam din astea crezi ca mai eram pe aici? happy

Răspuns utilizator avertizat