| lexiatanasiu a întrebat:

Fluturi de Irina Binder merita citita? Am tot auzit ca e foarte cautata. Cate volume au aparut si unde o pot gasi?

Răspuns Câştigător
| anukairina a răspuns:

Fluturi este cea mai vanduta carte din ultimii 2 ani. Au aparut doua volume si este posibil sa apara si un al treilea. Cel mai simplu gasesti online. Aici am gasit la cel mai mic pret www.librex.ro/fluturi-irina-binder Eu am citit cartea si mi-a placut. Merita citita. Sper sa-ti fi fost de ajutor.

1 răspuns:
| Apheleia a răspuns:

Buna!"Fluturi" are doua volume si le gasesti atat online dar si mai la toate librariile.
Am citit ambele volume si iti garantez ca se citesc extrem de repede.
Daca iti plac povestile de dragoste sau dramele,sigur o sa iti placa si "Fluturi".
Mie,personal,mi se pare putin cam "trasa de par" povestea, mai ales in al doilea volum, dar asta este doar parerea mea.
As putea spune ca este destul de interesanta si imprevizibila(desi, daca citesti jumatate din primul volum, o sa te obisnuiesti cu felul in care se desfasoara actiunea).
Sper ca te-am ajutat. happy