| Betty18 a întrebat:

Funda. Caut o carte care se numeste ceva de genul "Fata floare de colt, fata din bar ", pe google nu am gasit nimic, insa nu e exact asta titlul corect, care ma poate ajuta cu titlul? Multumesc

5 răspunsuri:
| Betty18 explică (pentru MiruD):

Nu, titlul avea aceste cuvine fata, floare de colt, bar... happy Nu am retinut exact. Era in incinta magazinului Kaufland niste carti cu zece lei si mi-a atras atentia asta, insa voiam sa ma interesez de ea putin inainte de a o cumpara

| MiruD a răspuns (pentru Betty18):

Http://www.adevarulshop.ro/......tr-o-viata
Uita-te un pic aici.

| SoryuAsukaLangay a răspuns:

Te referi la "The Perks of Being a Wallflower"? titlul asta mi-a venit in minte

| Georgel_Cretu_1991 a răspuns:

Nu este cumva "Casa de lut"?