| Betty18 a întrebat:

Funda.Nu mai stiu ce se vindea acolo, insa in incinta Kauflandului existau niste carti noi cu zece lei, insa numai stiu cum se numea exact, era ceva de genul "Fata floare de colt, fata din bar ", pe google nu am gasit nimic, insa nu e exact asta titlul corect, care ma poate ajuta?

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Exista o gramada de piraterii, chiar si la premiul Nobel. De ce nu cauti mai inainte carti consacrate, ai sa inveti de la ele si o bucatica din teoria valorilor. Poti gasi un Dostoievskii sau un Goethe sau un Nietzsche la 2 lei si o cretina de Sandra Bown la 1000Lei.
Alege intre valoare si impostura!