| Albnegru10 a întrebat:

He! Tocmai am terminat de citit primele 2 volume din seria Nemuritorii de Alyson Noel. Stie cineva de unde as putea cumpra si urmatoarele volume? Au aparut in Romania?

Răspuns Câştigător
| Yssy12 a răspuns:

In Romania nu au aparut, insa le poti cumpara de pe Amazon in Engleza.
Bafta la citit happy

2 răspunsuri:
| Albnegru10 explică:

Le-am downloadat in engleza, cu toate ca mi-ar fi placut sa fi aparut si in Romaniahappy

| Yssy12 a răspuns (pentru Albnegru10):

Off, eu astept seria Shadow falls si am intrebat la editura, mai am de asteptat pana in octombrie sad cauta mail-ul de la editura si scrie-le, de obicei raspund mereu