| LostSoulInGalaxy a întrebat:

Heei ^^ As avea nevoie de o mica sugestie..trec printr-o faza foarte nasaola,ati outea sa-mi recomandati o carte buna (de preferat dragoste) sau un film tot din aceeasi categorie.cel putin pe mine cititul ma linisteste...O poveste tragica de dragoste ceva gen,, A walk to remember".Va multumesc anticipat...si o sa dau funda si vot! ^^

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Iti recomand toate cartile lui John Green, sunt exact ce cauti. Preferata mea e Looking for Alaska, dar are carti care au fost primite mult mai bine de publicul larg, si s-ar putea sa iti placa si tie mai mult, cum ar fi The fault in our stars (asta e foarte aseamanatoare cu "A walk to rememeber") sauAn abundance of Katherines. Se gaseasca toate in pdf-uri. Lectura placuta!

1 răspuns: