| Vanessika a întrebat:

Heei! As dori si eu recomandări de carti de tipul crima, mister, drama, thriller, polițiste care se gasesc in format pdf si pot fi descărcate de pe net. Pe scurt, daca stiti sau ati citit cărti care te tin cu sufletul la gură. Ofer fundița!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romane polițiste:

"Trișorul" - de Edgar Wallace
"Secretul cercului purpuriu" - scrisă tot de Edgar Wallace
"Secretul cheii de argint" - același autor.

Le-am citit pe toate 3 acum câțiva ani și îți pot spune că au niște subiecte captivante, acțiune pe măsură și o intrigă care te ține în suspans până la capăt. happy

| Anonim2370 a răspuns:

Bună! Eu nu am citit in format PDF pana acum, dar îți pot recomanda doua cărți in format fizic:,, Crime la Miami" de John Gilmoore și,, Din istoria marilor procese" de Yolanda Eminescu. Spor la citit! happy