| SHINeeTaemin a întrebat:

Heei. Cine are cărți PDF in genul acestora: Ugly love de Colleen Hoover, Te doresc, Te astept, Ramai cu mine de J LYNN, trilogia chimie perfecta de Simone Elkeles?
Daca aveti carti de dragoste-amuzante, poate si putin triste, va rog, să-mi da.ti si mie.

1 răspuns:
| danielaabalan a răspuns:

///C:/Users/admin/Desktop/carti/Tammara%20Webber%20-%20E%20ușor%20să%20te%20iubesc.pdf

file:///C:/Users/admin/Desktop/carti/austen_jane_-_mandrie_si_prejudecata.pdf

| SHINeeTaemin explică (pentru danielaabalan):

E usor sa te iubesc o citesc in acest moment.

| danielaabalan a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Spor la citit!

| SHINeeTaemin explică (pentru danielaabalan):

Mulțumesc. Ce imi recomanzi altceva?

| danielaabalan a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

De recomandat am multe carti dar nu se gasesc pdf din pacate si mna.

| BookaholicGirl a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Eu iti recomand carti din genul young adults. Au si un pic de romantism, dar si aventura si actiune. Uite aici cateva serii:
1.Eve de Anna Carrey
2. Divergent de Veronica Roth
3. Legenda de Marie Lu (seria mea preferata, ti-o recomand din toata inima)
4. Alegerea (in engleza, Selection) de Kierra Cass
5.Pride and prejudice de Jane Austen ( poti vedea si filmul cel mai recent, adica cel din 2005 pentru ca este foarte bine facut)
6. Elias si spioana cărturarilor de Sabaa Tahir
Sper ca iti vor placea. Pupici!