| DauSfaturiBuneRau a întrebat:

Heei :* Vă rog îmi puteți spune cărți pentru adolescenți? Gen Academia Vampirilor, Căutând-o pe Alaska, sub aceeași stea.
Vreau foarte multe :* Care îmi dă multe și frumoase dau FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Iti recomand: Spulbera-ma, Divergent de Veronica Roth, Instrumentele Mortale de Cassandra Clare, Paranormal de Kiersten White, Cand esti vrajitoare, Evernight, Shadow Falls, Ingerul noptii, Viitorul nostru, Jumatatea rea, Hex Hall, Damnare, Dispozitivele inferne, Magie de doi bani, Bestia, Cartea pierduta a vrajitoarelor, Luna plina, Starters, Eve. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| musiiic a răspuns:

Http://cartipentrucititori.blogspot.com

De aici le și poți descărca!