| anonim_4396 a întrebat:

Heey! :* Vreau si eu sa citesc o carte si nu stiu care. Ma puteti ajuta? happy

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

''Femei in lumea barbatilor''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Suad, arsa de vie"
meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-l recomand si eu pe Mihail Drumes happy.
Ionel Teodoreanu- Lorelei

| maduts a răspuns:

Depinde de ce gen iti place
iti las aici cartile mele preferate in caz ca`ti place vreuna:
Mihail Drumes - Invitatie la vals
Liviu Revreanu- Ion
Hedi Fried-franturi dintr`o viata-drumul la si de la Auschwitz
Alexandre Dumas-Dama cu camelii
Mihail Drumes -Scrisoare de dragoste
Hector Malot - Singur pe lume
este posibil sa fii atrasa de alt gen de carti precum Blestemul vraciului de Joseph Delaney si alte carti de genul acesta

| Foarfeca a răspuns:

Harry Poter =]
Poti incerca twilight daca nu l-ai citit
sau mai clasic : singur pe lume big grin

| Georgiana21 a răspuns:

Dragoste- Maitrey (Mircea ELiade), Invitatie la vals(Mihail Drumes), Panza de paianjen(Cecilia Ahern)
Crima si mister- Crima din Orient Expres, Zece negri mititei*Aghata Christie),
Moartea semneaza indescifrabil, Barbatii sunt porci, Cianura pentru un suras(Rodica Ojog Brasoveanu)

| Ela_8933 a răspuns:

Romanul adolescentului miop de mircea eliade --e super