| Didutza30 a întrebat:

Hei.A citit cineva "City of heavenly fire"(Orasul focului ceresc) de Cassandra Clare? Imi puteti da cateva detalii, o mica povestire.Ce mai fac Jace si Clary? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| clary501 a răspuns:

Nu am citit.o, dar am aflat cate ceva. Clary si Jace sunt impreu a, la fel si Magnus si Alec. Izzy nu e cu Simin oentru ca Simon si.a pierdut memoria, dar MAgnus il ajuta sa si.o recapete.
Au murit:Sebastian, Amatis, Meliorn, Jordan, Maureen si Raphael

| Didutza30 explică (pentru clary501):

Mersi mersi mersi mersi! :3

2 răspunsuri:
| clary501 a răspuns:

Apropo, acum Simin este vanator de umbre. Dap. Este si el nefilim. Nu mai este vampir. Este nefilim