| MaddsTFK a întrebat:

Hei. Am de ales între "Oraşe de hârtie" şi "De 19 ori Katherine" de John Green. Pe care mi-o recomandaţi, şi de ce?

2 răspunsuri:
| Monica_Andreea_2001 a răspuns:

Daca esti mai visatoare si iti place fictiunea citeste,, Orase de hartie".Se vede din titlu ca e fictiune. Daca vrei ceva mai realist sau chiar de dragoste citeste,, De 19 ori Katherine". Alegerea e ta.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Am citit doar "Orase de hartie" si pot sa spun ca o ador.Toate cartile lui John Green sunt grozave si merita citite. Poti citi o recenzie a cartii "Orase de hartie" aici: http://mihaelacatalina67.blogspot.ro/......green.html