| Denisasss a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare pentru cei care au citit Iubire periculoasa de Georgiana Sandu. Nu am putut continua cartea si nici nu voi putea prea curand pentru ca nu locuiesc in Romania. Stie cineva daca Harry va supravietuii din cursa? Mersi
Dau funda

4 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

O poti citi pe o aplicatie numita Wattpad. Eu am citit primul volum, dar nu sunt sigura la care cursa te referi

| Denisasss explică (pentru devilshelp):

Pe aplicatie nu apare toata povestea, si cursa apare abia in volumul 2

| devilshelp a răspuns (pentru Denisasss):

Ba apare. Cauta "Dangerous Love II. The Game"

| Denisasss explică (pentru devilshelp):

Nu e terminata. Nu mai poate termina cartea pe aplicatie