| Lupumioara09 a întrebat:

Hei aveti cumva cartea triplu H 1 sau 2 de Corina Cindea în format pdf? Sau e cineva amabil şi vrea să îmi scaneze si mie, daca o are cineva. Va rooog. Dau fundiță.❤

7 răspunsuri:
| Lupumioara09 explică (pentru BroascaCuElice):

Am găsit si eu acest site dar aici sunt doar 10 capitole respectiv 15 de aceea am intrebat daca i are cineva in format pdf, dar multumesc oricum

| Ciodar_Jana_1988 a răspuns:

O ai pe vol2 îmi trimiți pe jenyjenycjn&yahoo.com

| Lupu_Lori_2000 a răspuns:

Dacă faceți rost de volumul 2 aș vrea să mi-l trimiteți și mie la: lupuloredana43@yahoo.com

| Toscana a răspuns (pentru Lupu_Lori_2000):

Buna, te rog, daca ai volumele triplu H, mi le trimiti si mie pe ioana_0307@yahoo.com multumesc anticipat

| carayaay a răspuns:

Imi popate trimite si mie cineva volumul 1, 2 al cartii pe adresa ruso.cataly@gmail.com

| Sabauverikcorina a răspuns (pentru carayaay):

Si eu vreau va rog corynutza_1312@yahoo.com. Mulțumesc