| Raggy a întrebat:

Hei, aveti idee cand va aparea volumul 10 din Cronicile Wardstone, "Sangele Vraciului", in Romania?

4 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

La cum se mişcă lucrurile, nu prea curând. Gândeşte-te că a doiş'pea carte a apărut deja.

| maddy673 a răspuns:

Apropo tu ai citit destinul vraciului? din cate amineles s-a spart ulciorul ala cu sanga, nu?
te pup laughing

| Raggy explică (pentru maddy673):

Da, am citit pana la cartea a 9a. S-a spart ulciorul (in sfarsit), dar nu as vrea sa stric suspansul si mai rau spunand cum.~spoiler~.~spoiler~.

| Raggy explică:

Mda..si acum cateva luni au scos-o pe a 9-a...