| noname2021 a întrebat:

Hei! Ce carti preferate aveti?
Eu am seria Hush Hush de Becca Fitzpatrick,seria Damnare de Lauren Kate,seria Teardrop de Lauren Kate, Patima Intunecata de Toni Anderson etc.Ce imi mai sugerati sa incerc sa citesc? Ceva captivant as vrea.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Robert M. Pirsig - Zen și arta întreținerii motocicletei.
Paolo Coelho - Alchimistul.
Axel Munthe - Cartea de la San Michele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eckart tolle puterea prezentului

| danutzz008 a răspuns:

Depinde ce gen iti place mai mult...recomand Stephen King ca gen horror/thriller sau Agatha Christie ca gen politist, Suzanne Collins cu seria Jocurile Foamei (fantasy).

| cipriancip89 a răspuns:

Cartile despre inteligenta emotionala iti plac?

Emotii date pe fata - Paul Ekman
Comunicarea nonviolenta - Marshall Rosenberg

E posibil sa-ti placa. Din punctul meu de vedere sunt doua carti super interesante. Ai ce invata din ele.