| helentpu a întrebat:

Hei! Check it out! poate vă place

https://elenagabriela13.blogspot.ro/

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De apreciat ca ai scris despre ceva real si nu asa zise filosofii de viata cum se intampla in majoritatatea celor care deschid un blog si cer pe urma pareri.

insa designul e praf, iar subiectul in sine nu prea interesant. Ca la urma urmei multi am trecut deja prin clasa a 12a si nu a fost o drama chiar asa mare

| helentpu explică (pentru suntserios):

Cam cum ar arăta mai atractiv?

| suntserios a răspuns (pentru helentpu):

Design simplu, monocolor, culori calde si usor de suportat, fara poze pe bacground, acelasi font pastrat si la titlu si la descrieri

vezi blogurile lui zoso sau cetin, sunt blogurile cu cel mai mare trafic din Romania. Totul e simplu la ei

| helentpu explică (pentru suntserios):

Https://elenagabriela13.blogspot.ro/

Ce parere ai? Asta era tema initial, insa nu puteam sa fac toate modificarile
Astept parerea. Thanks!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ke sa-mi placa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Design-ul paginii nu e prea bun, 1999-200.
In fine, o sa citesc articolul.

| helentpu explică (pentru anonim_4396):

Am tot încercat să folosesc un alt design, însă cele de acest tip sunt cel mai ușor de folosit, și a trebuit să rămân la acesta.

| ehheeh a răspuns:

Hmm,frumos,dar ai fortat putin cu imaginile, pare putin fortat cand incerci sa "fii amuzanta", intr-un fel.Doar o sugestie, nu mai folosii cuvinte de genu' "af", sincer nu atrag bine publicului, dar in rest e ok, mi-a placut. Daca ai incerca sa vorbesti cat de liber poti, iese cevawinking