| Ralushikaralushikamika a întrebat:

Hei Hei! As vrea sa-mi spuneti despre ce as putea sa mai scriu pe blog? Blogul se numeste "Pentru tine" si am postat diverse articole:topuri de carti, moda.As dori sa stiu ce prefera cititorii.
Va rog sa nu raspundeti:" Daca n-ai ce scrie,de ce ai blog", etc.

Funda pentru cele mai multe si mai bune idei :*

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Mai bine faci un chestionar pe care sa il completeze si ai sa afli exact ce vor cititorii. Este mai bine asa decat sa dai cu banul.

| Ralushikaralushikamika explică (pentru andru10best):

E o idee foarte buna.Merci mult!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| roxyroxycutza a răspuns:

Pai le-ai putea da sfaturi fetelor despre diferite diete sanoase, despre cum sa se macheze, despre cum sa se imbrace.sa le dai sfaturi de muzica.astea sunt ideile mele. sper ca te-am ajutat