| ardnaxela123strawberry a întrebat:

Hei lume, stie cineva niste carti psihologice? De genul cartea gesturilor, cum sa abordezi persoanele dupa tipul de caracter, chestii emotionale, de redescoperire, cum sa socializezi si sa ii intelegi pe restul etc. Mi-ar placea daca ar fi in pdf (daca aveti voi, stiti pe cineva sau un site de unde pot sa descarc )

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Se numesc carti de dezvoltare personala, ti le recomand pe cele scrise de Lise Bourbeau.