| anonimuslove a întrebat:

Hei scriu o carte si nu stoiu cum sa se intalneasca personajele principale. ea se duce la un curs cu prietena ei si el e elevul popular al liceului.

3 răspunsuri:
| SmileSmart a răspuns:

Ea isi scapa cartile pe jos si el se impiedica de o carte... hahaha

| Adrian_Ionuț_1976 a răspuns:

(Ea) se duce la un curs de pian cu prietena ei. (Băiatul popular) i-a făgăduit directoarei că de ziua ei îi va interpreta un cântec la pian din repertoriul lui Frédéric Chopin. Dar el habar nu avea să lege doua note. Astfel (băiatul popular) se înscrie la un curs de pian, unde se va întâlni cu (ea) și prietena ei...

| Hopahopa a răspuns:

Daca el e elevul popular banuiesc ca are si multi prieteni iar unul dintre prieteni lui o ia la misto pe "ea" iar atunci el ii ia apararea fetei, ea intreaba de ce a facut asta si asa incep sa isi vorbeasca tot mai mult.
Sper ca te-am ajutat.