| LucaAdina a întrebat:

Hei!
Se apropie majoratul unei prietene si as vrea să-i cumpăr o carte scrisă de Bukowski. Care este cea mai interesanta? Stiti cumva din care carte este extras citatul acela "I don't have time for things that have no soul"?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Bukowski scrie numai despre kurve, beții, voma, jobul lui de la posta și pariuri pe curse de cai. Mai bine îi iei un volum de poeme de-al lui "love is a dog from hell". Am citit multe de la Bukowski, dar nu am văzut acel citat nicaieri, nu cred că e al lui. Se mai întâmplă. Și de Einstein e plin de citate care nu îi aparțin pe internet.