| Selly13 a întrebat:

Hei! Stiti carti emotionante gen Baiatul cu pijamale in dungi? Mi-a placut foarte mult aceasta carte si as mai vrea sa citesc carti de genul

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca Jurnalul Annei Frank.

| YouAreWhatYouRead a răspuns:

Oh, abia aștept să citesc și eu "Băiatul cu pijamale în dungi". Am văzut filmul și mi s-a părut superb. Alte cărți pe care le-am citit și m-au emoționat: "Oscar și Tanti Roz" și "Jurnalul Zlatei". Ca să vezi mai multe detalii despre ele, poți să te uiți pe blogul meu, unde am scris ce vibrații mi-au transmis cărțile: http://cartileroxanei.blogspot.ro/......hmitt.html Sper că te-am ajutat și aștept să îmi spui cum ți s-au părut, în caz că o să le citești.

| Paulassss a răspuns:

Citeste ''Se numea Sarah'' de Tatiana de Rosnay. N-o sa-ti para rau.happy

| buburutzaa a răspuns:

Daca as ramane
supliciul unei adolescente