| Anonymous8 a întrebat:

Hei, stiu ca probabil aici nu e cel mai potrivit loc sa fac o promovare, dar am o prietena care si-a postat de curand o parte din cartea sa (asta daca va face placere sa cititi pe wattpad :) ) si ar fi dragut sa aruncati o privire.
Multumesc :D

https://www.wattpad.com/story/130301506-frozen-smile

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aruncat un ochi si eu, o poveste prozaica, iar autorul nu stapaneste prea bine gramatica, atat pot spune.

| Anonymous8 explică (pentru anonim_4396):

Multumim, ti-a luat in considerare parerea si a avut grija sa editeze greselile facute. big grin