| Buubbu a întrebat:

Hei, TPU! :3
De ceva vreme, m-am apucat să postez pe Wattpad două dintre cărțile făcute de mine.
La început, făceam asta doar pentru a scăpa de plictiseală, dar apoi mi-am spus: "Vreau să fie citite și de alte persoane." Acum, sunt puțin cam nesigură. Să mai postez sau nu? Vreau mai multe păreri. Dacă vă place să citiți, aruncați un ochi peste profilul meu și lăsați comentarii. (Mai ales la "Prietenie. sau blestem?") M-ar ajuta enorm! :o3
Apropo, dacă mai sunt printre voi persoane care posteaza, lăsați-mi mesaj. Chiar aș vrea să citesc și ceea ce scrieți voi.

Link: http://www.wattpad.com/user/AndaMaaria

Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Foarte dragut, poti posta in continuare pentru ca pana la urma este pasiunea ta, nu lasa comentariile urate sa te descurajeze sa scrii.

| Buubbu explică (pentru BlaaBlaa):

Din fericire, nu am primit comentarii urate. Eram doar nesigura pe mine. Pana la urma, ai perfecta dreptate. Multumesc! happy

1 răspuns: