| denysuk25 a întrebat:

Hei TPU... Am chef sa ma apuc pe o carte. Am vazut ca toata lumea e fascinata de "Cautand-o pe Alaska". Ce parere aveti?! Ce alte carti recomandati? Nu romane grele, carti pentru relaxare. Funda

Răspuns Câştigător
| FrateleAndrei a răspuns:

Asta depinde de ce-ţi place eu de exemplu am comandat ( roman recunosc) dar foarte tare percy jackson şi olimpienii hotul fulgerului.Pe langa asta am mai comandat marea monstrilor continuarea si cred ca blestemul titanului tot continuare.Nu-mi amintesc titlul deoarece azi am comandat-o iar cand o voi primi îţi voi spune. Spor la citit.

1 răspuns:
| Raulikaaa a răspuns:

Incearca Fabrica de talente happy