| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Hei TPU, am și eu o întrebare.
Am un blog și nu știu cum să adaug un buton de trimitere spre alt site. De exemplu, când vreau sa fac trimitere spre site-ul Bestseller.md, scriu: Pentru a achiziționa cartea, click aici.
Cum fac ca acel "aici" sau "best-seller.md" să-mi trimită cititorii pe pagina web a editurii?

6 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Banuiesc ca esti pe o platforma gratuita ca incepator iar blogul ti l-ai facut pentru Adsense sau alte chestii din care vrei sa castigi,am o veste buna si una proasta, asadar sa incep: pe google nu poti gasi oameni interesati de lucrarea ta pana nu devi un brand cu drept de autor, vestea buna este ca i-ti poti valida lucrari la institutul de cultura din localitatea ta cu drept de autor iar cu acel certificat validat, ai inmagazinare gratuita de lucrari originale.Treburile serioase se incep de la biblioteca, nu de la a capta atentia lumii obosite, bafta

| cezar003 a răspuns:

Nu incerca sa-ti faci un blog fara un subiect original si validat

| cezar003 a răspuns:

Apoi ca sa pui banere, te vor invata ei si nici nu trebuie sa le-o ceri pentru ca vei fi din start conditionat

| cezar003 a răspuns:

Daca expui o lucrare serioasa si cu puncte de interes, te vor gasi vizitatorii nu trebuie sa ii chemi, precum nici eu nu sunt aici sa te invat SEO

| cezar003 a răspuns:

Iar ceea ce vrei tu sa faci este spam daca nu ai stiut si costa mult sa fii acceptat, trebuie sa ai minim relatii la Adobe, Microsoft sau Google...altfel nu poti produce banere...

| cezar003 a răspuns:

SEO nu este pentru amator
Exista si o solutie spam insa trebuie sa fii membru si sa stii coduri de scriere cum ar fi C++, Pascal smd dar nu intentionez sa te ratacesc