| gabriela15gabigaby a întrebat:

happy
As vrea sa citesc niste carti gen SF, aventura...carti pentru adolescenti cu varcolaci, vampiri, fantome, vrajitoare, calatorii in timp, apocaliptice... orice tine de supranatural.
Am vazut multe filme si seriale de genul dar cartile sunt intotdeauna mai tari.
Deci, imi puteti recomanda si mie cateva?
Dau funda :3

2 răspunsuri:
| Pătrunjăl a răspuns:

Buna!
Recomand Divergent, Insurgent, Experiment.Sunt carti de aventura, iubire, SF.
Deocamdata le-am citit doar pe primele 2 dar sunt superbe. :*

| muffinXXL a răspuns:

Vampirii din Morganville, Vampirii Sudului (cu serialul True Blood), seria Dispozitive Infernale, seria Instrumente Mortale.