| AliKilljoy a întrebat:

Hei TPU, ati citit cartea "Magie de doi bani" de Kelley Armstrong, "Blestemul din swoon" de Nina Malkin sau "Hollywood e ca un liceu de fite" de Zoey Dean? Daca da puteti sa imi spuneti care e mai interesanta si care chiar merita citita? Si daca imi recomandati si voi alte carti bune pentru adolescenti ar fi super. Va multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Blestemul din Swoon este. Eu am împrumutat-o de la o prietenă acum 1 an. Mi-a plăcut mult. Eu ți-o recomand pe acestea + că are intrigă, suspans, aventură puppy dog eyes.

Te pup kiss.

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Citeşte-o pe aia care ţi se pare ţie mai interesantă.
Caută recenziile pe net şi vezi care merită citită, din perspectiva ta.
Nu te mai lua după recomandările celorlalţi, că-ţi zic din proprie experienţă că rămâi dezamăgită.