| stefaniastefi a întrebat:

Aveti idee cand apare volumul 9 din Vampirii din Morganville? Si volumul 8 cum vi se pare? (Daca l-ati citit)
FUNDA!

1 răspuns:
| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

De obicei informația nu se dă în vileag. Știu din propria experiență. I-am întrebat pe cei de la Leda când publică volumul 3 din Dispozitive Infernale și mi-au spus că la începutul anului și ghici ce? nu a apărut.
Dacă ar fi să apară pun pariu că vor și anunțuri pe site, așa că urmărește site-ul, primul rând. Dacă nu ai răbdare trimite un email la editură și întreabă, dacă au bunăvoința să-ți răspundă, desigur.