| ioanaioa111 a întrebat:

De curand am facut o pasiune pentru carti cu vampiri am citit destul de multe dar acum nu mai stiu ce se\a mai citesc
. Ati putea va rog sa imi spune unde pot citi online carti cu vampiri in romana si ce carti mi-ati recomanda?
Eu am citit Academia vampirilor, Vampirii sudului si Interviu cu un vampir. Va multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Ai putea sa citesti si celelalte 3 carti din seria "Cronicile vampirilor" de Anne Rice. Alta ar fi Salem's Lot de Stephen King. O gasesti aici integral, dar in engleza:
http://readanybooks.net/horror/SalemsLot/