| LissaLy a întrebat:

Hei, TPU! Exista niste site-uri sau scenete de unde pot sa iau scenete mai contemporane, adica na, sa fie mai asemanatoare cu ce se intampla in viata de azi sau cu ce se intampla in filme, ca la teatru, cu toate indicatiile, daca se poate, dar sa fie mai apropiat de ce se intampla in ziua de azi? Va roog, daca gasiti sau daca stiti, spuneti-mi, ca vreau sa organizez asa ceva! :* Dau funda! winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, poti incerca sa dai cautare pe Google "teatru contemporan".
p.s: ("contemporan" nu are grade de comparatie)