| patrik986 a întrebat:

Îmi puteți recomanda o culegere bună la biologie pentru bac? (Anatomie si genetică) Am găsit o grămadă dar nu știu care este mai bună, sa nu fie doar cu teste si modele, mai mult ma interesează teoria deoarece îi cam multă în manuale și nu o prea înțeleg, mai mult fac un ghiveci din elelaughing
Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Îți pot trimite materia structurată dacă vrei, e mai ok decat in manual.Am folosit tot manualul trimis de UnderVoltage, dar doar pentru teste.

| patrik986 explică (pentru zurick):

Îmi trimiți te rog?

| zurick a răspuns (pentru patrik986):

Sunt în vacanță și nu îl am la mine, dar prin septembrie ti -l trimit ^^

| Bobbye a răspuns:

Manualul de clasa a11a editura Corint este cel mai bun. Il gasaesti scanat pe scribd happy

| Cutezătorul4k a răspuns:

Cea de la editura Gimnasium, cu coperta maro, e foarte buna, o am si eu si de acolo am invatat si eu, are multe teste, materia e schematica ceea ce e bine, comparativ cu manualul unde e predat foarte mult, in culegere e mai pe scurt

| UnderVoltage a răspuns:

Https://www.librariadelfin.ro/......ne--i33957
Eu asta am folosit.
Succes la bac!