| DiaAndra a întrebat:

Momentan citesc cartea "Mara" si am cateva intrebari pentru ca sunt foarte curioasa ce se va intampla mai departe.Persida si Natl vor avea copii? Vor ramane impreuna la finalul cartii? si Cine este Bandi?(pentru ca evident am citit ultimele fraze ale cartii fiind foarte curioasa)

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Cei doi vor avea copii. Bandi este fratele lui Natl, dar nimeni nu stie asta deoarece Hubar a pastrat secreta aventura cu mama lui Bandi. La sfarsit Bandi il omoara pe Hubar cand acesta recunoaste ca ii este tata. Si asa se termina cartea laughing

1 răspuns:
| NoName0x0 a răspuns:

Persida si Nalt il vor avea copil pe Bandi si da, vor ramane impreuna.