| AndreeaBoom16 a întrebat:

Hei,TPU! Stie cineva cand o sa apara volumul "Captivated by you" de Sylvia Day in limba romana? Multumesc anticipat! big grin Dau funda

Răspuns Câştigător
| lorylya19 a răspuns:

O sa apara vara asta, cel putin asa mi-au spus cei de la Litera: "la jumatatea acestui an'. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| Alexa07Alexa a răspuns:

Buna.A aparut de ceva timp.Astazi mi-am cumparat-o si eu. o gasesti pe elefant.ro

| Alexandra0708 a răspuns:

Buna. Tocmai ce mi l-am cumparat in format pdf ..si e in romana. Daca doresti cartea cauta-ma pe facebook si tio dau cu mare drag.

| oanamadalinad a răspuns (pentru Alexandra0708):

Buna Alexandra,

ma poti ajuta cu un pdf-lb romana pe mail? Adresa mea este oanamadalinadinescu@yahoo.com.

Multumesc mult,