| Mihaela23_2814 a întrebat:

Hei, TPU! Stiu ca seria de carti "Gossip Girl" nu este identica, in ceea ce priveste actiunea, cu serialul. Tocmai din acest motiv vreau sa va intreb cu cine va ramane la sfarsitul cartilor Nate?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

La sfârșitul ultimei cărți Nate navighează în jurul lumii pentru a evita să intervină între Blair și Serena.
De-a lungul romanului, Nate le-a iubit pe ambele protagoniste, dar la final nu a rămas cu niciuna.
http://gossipgirl.wikia.com/wiki/Nate_Archibald

1 răspuns:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Diabolique):

Diabolique
Wherever you are,
I appeal to you
On the wings of words that fly,
Whatever the distance,
Traverse time and space
And appear in my presence

I summon you,
IMC90