| Unmiliondevise a întrebat:

Hei, TPU! Tocmai ce am citit carte Fluturi(1si 2) si mi-+a placut mult, si as mai vrea sa citesc genul asta de carti. Imi puteti recomanda ceva carti?

p.s. ce mi-a placut la carte, nu a fost neaparat ca este de dragoste, ci ca actiunea este plasata oarecum in timpul nostru (2014). Si spre surprinderea mea cartea este exact in genul povestilor pe care le citeam eu de obicei pe paginile de pe fb, asta am apreciat cel mai mult, ca am gait o astfel de carte, mai ales ca si eu scriu povesti in genul asta big grin

Raspunsul cel mai bun primeste funda big grin

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Citeste alte carti de Irina Binder.

| Unmiliondevise explică (pentru Lawliet14):

Pai din cate stiu nu mai are alte carti sad

| alex0995 a răspuns:

IncearcaThe Fault in Our Stars daca nu ai vazut filmul