| Sivi a întrebat:

Hei, TPU!
Vazusem undeva o carte din seria Divergent (nu stiu daca este primul sau al doilea volum) care avea coperta neagra, pe ea afisandu-se doar simbolul, fara text sau alte lucruri din astea
Imi puteti spune, daca stiti, ce editura a publicat-o?

Răspuns Câştigător
| LupinRemusSnape a răspuns:

Editura Leda happy Cartile sunt cum ai spus tu doar ca au si o supracoperta unde sunt scrise detaliile despre carte.

| Sivi explică (pentru LupinRemusSnape):

Oh, deci e vorba de o supracoperta! Acum totul are sens
Mersi!happy

2 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Toate cartile din seria Divergent au aparut la editura Leda.Cartea vazuta de tine e aceeasi pe care o vezi la vanzare pe toate site-urile, insa cartea are si o supracopreta care arata diferit fata de coperta in sine a cartii.