| anaarianna a întrebat:

Vreau povesti de groaza noi (2014-2015) nu conteaza daca sunt adevarate sau nu. Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| Geo353 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia aici sunt diferite legende si cateva informatii ale unor locuri din Romania care, dupa cum se spune, sunt bantuite. Cauta pe net la care dintre ele te inspaimanta mai mult. Mie cel mai mult imi place Padurea Baciu din Cluj, care este destul de adevarata. Au fost facute poze, iar copacii de acolo sunt crescuti strabi. Nu iti pot explcia, uita-te si vei vedea. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| anaarianna explică:

Nu site-uri! Si geo353 stiu, ca am mai cautat pe internet
' '
^

| Geo353 a răspuns (pentru anaarianna):

Daca nu vrei site-uri cauta pur si simplu pe net sau pe youtube paranormal activity sau quija board sau cum se scrie. Bafta.