| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Vreau sa fac o felicitare, scrisa de mana, dar vreau sa invat sa scriu (ocazional) intr-un alt mod, adica sa scriu mai frumos, cu niste litere scrise direrit, mai aspectuos. Stiti la ce ma refer. Si nu stiu de unde sa incep, cum pot invata sa scriu astfel? Ceva util pe internet as putea gasi? Excluzand cursurile de caligrafie sau ceva ce sa-mi achizitionez de pe net. Ma gandeam la un tutorial ceva.
multumesc, funda

2 răspunsuri:
| RianaAlexia a răspuns:

Poti cauta pe internet/ Youtube : "Typography" si vei gasi. Pe Youtube gasesti multe

| Gadgetry a răspuns:

Bună ziua! Puteți exersa si cu ajutorul caietelor ce sunt in trend din 2021 https://gadgetry.ro/collections/rechizite-scolare-ieftine cu ajutorul lor puteți învăța mișcările pentru ca cerneala dispare si apoi sa va mutați pe o foaie alba când ați învățat mișcarea.