| Pokemon0000 a întrebat:

Hei. Vreau si eu niste statusuri noi. Nu prea mai găsesc, doar vechi. Cum găsesc un status nou îl mai vad la 10 persoane. Vreau ceva diferit laughing Va rog mult.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, concepeti singur unul, care sa nu il mai fii intalnit la nimeni!

| TheWznd a răspuns:

Te sună yahoo messenger 2008.

| MJo a răspuns:

Dacă ți-aș spune unul, deja ai fi al doilea care îl folosește si tot nu ai fi original. Profită de momentele de inspirație și notează'ți undeva când te lovește inspirația laughing

| LookyRo a răspuns:

Aici mai bag si eu cateva, din cand in cand:
https://ymstatus.com/