| Balaci_Oana_1995 a întrebat:

Heii, am o poveste pe wattpad si nu stiu ce publicitate sa-i mai fac ca sa afle lumea de ea... Any ideas? Dau funda.

Asta e povestea daca e cineva interesat: http://www.wattpad.com/......y%E2%88%BD

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

Singura cale prin care - zic eu - ai putea să-ţi faci publicitate, e să devii prietenă cu mai mulţi de pe wattpad. După ce vorbeşti cu ei, ei îţi vor verifica poveştile şi le vor citi şi dacă o să le placă, atunci o să o citească în continuare, dacă nu, atunci îmi pare rău.

Tot ce trebuie să faci e să fi sociabilă. Asta contează cel mai mult.