| BlackAngel33 a întrebat:

Heii, dau Fundita pentru cine imi recomanda cat mai multe carti usor de gasit. Am tot citit carti cu vampiri si crime, in special. Am citit Academia vampirilor, Vampirii din Morganville, Jurnalele vampirilor, Twillight, Sange albastru, Interviu cu un vampir, Fortele raului absolut, Cursa si altele. Credeti ca imi puteti da mai multe titluri de carti bazate pe aceleasi domenii?

6 răspunsuri:
| Sadic a răspuns:

Cartea lucrurilor pierdute laughing

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Esti Emo? nu-mi pasa! incearca turnul intunecat : pistolarul e de fantefie si horor fictiune dar nu imi aduc aminte autorul am impresia ca e si film
-jocul ingherului ed :fanterie horror, fictiune dar are si o parte romantica; cartile DE MAI SUS SUNT DIN 2013

| BlackAngel33 explică (pentru Lia_Emi_2000):

Doamne, nu! Nu-s Emo!
Mersi oricumwinking

| TheAvenger00 a răspuns:

Cartile Game of Thrones ( Urzeala Tronurilor ) este o carte spectaculoasa happy
Merita citita big grin

| ByByEly a răspuns:

Incearca cartile Fallen in love de Laurenr Kate