| OanaAlle a întrebat:

Heii guys. voiam sa va intreb...Ce carti de dragoste pentru adolescenti stiti? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sandish a răspuns:

Cele mai interesante pe care le-am citit pînă acum au fost "Fie vorba între noi fetele" și "Cinci minute pînă la maturitate" de Zenta Ergle, de asemenea un roman foarte captivant, de la care nu m-am putut rupe pînă nu l-am terminat a fost "Tema pentru acasă" de Nicolae Dabija, aceasta din urmă include în sine mai multe teme, cea mai pronunțată fiind însă linia romantică )
Sper că am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sandra Brown - "Dragoste mai presus de ratiune"
Sandra Brown - "Dragoste si datorie" (nu am citit-o, dar am de gand)
Mircea Eliade - "Maitreyi"
George Calinescu - "Enigma Otiliei"

| AndraAlee16 a răspuns:

Twilight. Cartea e diferita de film
Evermore-Alison Noel
Revelatia-Kelly Armstrong
Fata si marea-Maureen Johnson
13 Plicuri albastre-Maureen Johnson
Cu siguranta o sa-ti placa.