| PamPam123 a întrebat:

Heii! Puteti sa-mi recomandati, niste carti, in genul:,,Cartea Nunti ",,, Litera Stacojie",,, Invitatie la vals"?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| AndrrreaDeea a răspuns:

Mataniile -Florence Barclay

| Oanaaaa1 a răspuns:

Încearcă şi Patul lui Procust (sunt tot nişte poveşti de dragoste), Adam şi Eva (este deosebită, despre căutarea adevăratei iubiri în cele 7 vieţi ale sufletului), Jar (o poveste de iubire ştiută doar de cei doi îndrăgostiţi) şi Maitreyi în caz că nu ai citit deja. Mie mi-au plăcut foarte mult când le-am citit, iar dacă eşti la şcoală cred că te vor ajuta. În vremea aia m-au ajutat şi pe mine.
Te pup!

| BubuluZzaa a răspuns:

Buna! Eu am citit cartile astea si sunt foarte frumoase sunt de dragoste :,, Pe aripile vantului","Mandrie si prejudecata","Panza de paianjen"si "Ion-Liviu Rebreanu" sper sa-ti fie de ajutor