| AnnaDllk a întrebat:

Heii! Stie cineva unde pot gasi textul scris de Alin Totorean, Varful Moldoveanu - Supravietuire pe Valea Rea care a fost publicat in revista Terra Magazin? Am nevoie de acest text. daca ma poate ajuta cineva cu un link.

5 răspunsuri:
| AnaM1 a răspuns:

Caută pe google

| AnnaDllk explică (pentru AnaM1):

Cata inteligenta :o. am cautat nu am gasit nimic la momentul respectiv!

| alina099299 a răspuns:

In internet

| Totorean_Alin_1968 a răspuns:

Hei, ai gasit articolul? happy
Daca mai ai nevoie de el, te rog trimite-mi un mesaj pe mail - totorean@gmail.com
si ti-l voi trimite, direct de la sursa... happy
Toate cele bune!
Alin Totorean

| AnnaDllk explică (pentru Totorean_Alin_1968):

Esti chiar autorul? Oricum nu asta conteaza. nu am mai intrat de mult si nu am vazut raspunsul tau. Da l-am gasit pana la urma, multumesc! O seara buna! happy