| sabinamaria656 a întrebat:

Heii, stiti cumva daca Allegiant de Veronica Roth s-a lansat si in romana? Adica stiu ca in SUA s-a lansat pe 22 octombrie 2013 dar nu am auzit sau vazut vreo stire cum ca ar urma sa o traduca si in romana... Divergent si Insurgent s-au tradus destul de repede fata de Allegiant si am apucat sa mi le cumpar... Daca nu s-a tradus, macar stie cineva cand o sa se traduca? big grin

2 răspunsuri:
| andreeadaiana2000 a răspuns:

A aparut si in limba romana.Este la comanda pe carturesti.ro.

| sabinamaria656 explică (pentru andreeadaiana2000):

Nu am gasit....Imi poti da un link, te rog? big grin