| lorylya19 a întrebat:

HEii TPU am scris o poveste pe wattpad si nu stiu daca sa o mai continui.
http://www.wattpad.com/story/35929501-waiting-games
Puteti sa o cititi si sa-mi spuneti cum este va rog, este prima mea poveste si vreau sa stiu daca narez bine sau orice. Va rog, dau funda
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place povestea si ti-am dat follow sa aflu continuarea. E foarte important ca stii sa scrii corect gramatical si sa folosesti semnele de punctuatie, e o raritate printre userii TPUwinking. Cu ocazia asta mi-am facut si cont de watpad.

| lorylya19 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc. Habar n-ai cat m-ai linistit.

1 răspuns: