| ステファン a întrebat:

Heii TPU.Sunt baiat si am 14 ani si ma gandeam sa imi cumpar cartea "Fifty Shades Of Grey".

Credeti ca e de fete?

Sau credeti ca daca voi spune cuiva ca am citit cartea asta va rade?

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu am vazut filmul, este destul de x*x.Cartea nu este neaparat de fete, e pentru toata lumea. happyBafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeh si cu tine, de fete... daca vrei sa o citesti ce mai astepti ...Pastele Cailor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu deja rad de cum ai pus întrebarea asta. Nu ai si tu putina demnitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeti ca e de fete? - E de idioti.
Sau credeti ca daca voi spune cuiva ca am citit cartea asta va rade? - Eu deja rad. rolling on the floor

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu e pentru varsta ta

| Eyesblue a răspuns:

Cartea "Cele 50 de umbre ale lui Grey", cartile de fapt, ca sunt 3 parti, are un continut ridicat de erotism si multe altele laughing) La varsta ta... dar de ce sa o cumperi!? O gasesti pe net laughing)