| Liviu_Tomsa_1990 a întrebat:

Heii TPU... Vreau povesti horror :3 Fie si reale si inventate laughing Care sa ma sperie

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Mai bine te uiti la un film horror decat sa asculti povestile inventate ale altora..si iti garantez ca o sa te sperii tare daca te uiti la filme.Dar daca esti mic, mai bine te uiti la ceva pentru copii adica comedie, musical ceva nu la chestii horror sa ai cosmaruri.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

BAU!

Sigur ai facut pe tine la faza asta laughing

| DyanaMarya1234 a răspuns:

Daca vrei ceva horror care sa te sperie, incearca jocurile,, Five Nights At Freddy's 1 2 3 sau 4". Exista si trailer. Poti sa te uiti si la el. Daca nu e destul de horror pentru tine, cauta si pe internet.