| CB_Lidia_2000 a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen "te iau de mana ta, te aduc in lumea mea" scurte dar drăguțe. Dau fundắ ❤

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea love struck

Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri

Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea

E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.

greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

| Superior a răspuns:

Cand ma uit in fata, te vad pe tine, cand ma uit in spate te vad pe tine, cand ma uit in oglinda te vad pe tine, MAI DA-TE NAIBA DIN FATA MEA!

| DroIja a răspuns:

Ce-i în mână nu-i miniciună!